חתן כלה >>> איפור כלות >>> ביופור – קוסמטיקה פרא רפואית >>> אודות

תפריט

אודות - קוסמטיקה פרא רפואית - Biofor

ביופור הינה ממובילות תחום הקוסמטיקה הפרא רפואית בארץ. בראש החברה עומדת ביולוגית וחוקרת עור, שפיתחה בעשור האחרון פתרונות מדויקים ומהירים לשיפור מראה העור. הפתרונות הללו מאפשרים שינוי משמעותי וניכר במראה, בתוך זמן קצר יחסית. הכל בהתאם למצב ההתחלתי של העור. תוכלו להתרשם, בגלריית התמונות, ממדגם קטן של תמונות לפני-אחרי, מבין עשרות אלפי מטופלים של החברה.

 

התכשירים ניתנים להשגה אך ורק בקליניקות קוסמטיות מובחרות, לאחר אבחון עור מקצועי ע"י הקוסמטיקאית. הם פעילים ומרוכזים, ומחייבים התאמה אישית לעור. הקוסמטיקאית תעקוב אחר תגובת העור, ותלווה את המטופלת עד לקבלת תוצאה מושלמת.

 

מדוע חשוב לטפל בעור לפני האירוע?

 

ברוב המקרים, השינוי המשמעותי בעור מצריך הכנה מראש. לא ניתן לצמצם נקבוביות פעורות בתוך שבוע, גם לא שבועיים. חטטים בעור מצריכים גם הם כמה חודשי טיפול. אפילו פילינג (קילוף), שנועד לרענן את מראה העור, במידה וזהו קילוף יעיל - הוא מותיר קליפות קטנות בעור או יובש בימים שסמוכים לטיפול. לכן, הזמן להכין את העור לאירוע הוא לא יום לפני כן, או שבוע לפני. לקבלת תוצאה מושלמת נחוצים כמה חודשים לפני. במקרים מעטים, ניתן להסתפק בטיפול בשבועיים שלפני כן - כשהעור נקי מפגמים. ואז הטיפול יתמקד בזוהר, חיוניות וברק.

 

לעיתים, הסטרס (הלחץ) לפני האירוע גורם להופעת פצעונים או יובש, ובעיות עוריות נוספות. חשוב שיהיה גורם מקצועי מומחה-לעור, המלווה אותך בנושא וזמין לפתרון של בעיות במקרה ויצוצו.

 

איך משיגים את הטיפול של ביופור לקראת האירוע?

 

יוצרים קשר עם אחת מאלפי הקוסמטיקאיות של ביופור ברחבי הארץ. קישור לבחירת קוסמטיקאית מופיע למטה. עשי זאת גם אם עומדים לרשותך חודשים רבים עד לחתונה. הייעוץ ניתן לך תמיד חינם. במידה ויהיה צורך להתחיל טיפולים רק מאוחר יותר, ייקבע לך תור בהתאם. בינתיים, תזכי ליעוץ וליווי ולגורם מקצועי שאחראי על בריאות עורך ויופיו עד לאירוע. כמובן, שביום הגדול עורך ייראה במיטבו!

 

לחוברת טיפים ליופי

לאתר הבית


תמונה: אודות - ביופור – קוסמטיקה פרא רפואית - איפור כלות
צור קשר