חתן כלה >>> איפור כלות >>> ביופור – קוסמטיקה פרא רפואית >>> מה חשוב לך לדעת

תפריט

מה חשוב לך לדעת - ביופור קוסמטיקה פרא רפואית - Biofor

בחרת שמלת חתונה מהממת, סגרת אולם, מוזיקה, צלם.... ומה עם עור הפנים? איך את מכינה אותו לאירוע? טיפול יופי באותו היום? רעיון פחות טוב...

 

ביום החשוב בחייך, את רוצה להיראות לא-פחות ממושלם. מושלם זה יותר משמלה יפה ואיפור יפה. האיפור היפה ביותר לא יסתיר עור עייף, עור עם שומנים, כתמים, קומדונים או בעיות במירקם... וגם אם את צעירה עם עור יפה, הוא יכול להיראות הרבה יותר יפה. למעשה, הוא חייב להיראות! זה הרי היום הגדול...

 

עם עור שטופל היטב, את תיראי זוהרת הרבה לפני האיפור. האיפור ייראה על עורך - נפלא. השמלה תהלום אותך. את תהיי הכי יפה באולם, לא רק בגלל שאת הכלה. בגלל שעשית את הפעולות הנכונות והמדוייקות עבור עורך.

 

ביופור - איך מכינים את העור ליום האירוע?

 

ראשית, חשוב לדעת. טיפול קוסמטיקה ביום האירוע הוא מוגבל ביותר באפשרויות שלו. גם טיפול יופי ביום שלפני. מדוע? כי פעולות רבות, אותן עושה הקוסמטיקאית כדי לשפר את מראה העור, עלולות להותיר מעט סימנים או אדמומיות באותו יום או למחרת. למשל: ניקוי שומנים מהעור, עלול להותיר סימנים אדומים. פילינג, שהוא נפלא לעור, עלול לגרום לקילוף בימים הבאים. בתום הקילוף ייחשף עור חלק וקורן, אבל הימים שסמוכים לפעולה הם ימים בהם העור עובר תהליך, וזה ניכר עליו. ישנם טיפולים נוספים שהם מצויינים לטווח של כמה שבועות קדימה, לפעמים כמה חודשים קדימה. אך בתקופה שמייד אחרי הטיפולים לא תרצי להיות "מרכז העיניינים" באולם...:)

 

למעשה, דווקא הטיפולים החשובים - אלה שנחוצים כדי שתיראי מושלם - מצריכים הכנה מראש. הם מצריכים גם שימוש ביתי בתכשירים פעילים ומרוכזים, שהשפעתם מצטברת וניכרת בתוך כמה שבועות. למעשה, כבר בשבוע הראשון... אבל בכל שבוע השינוי בולט יותר.

אם את בת 20-30, יידרשו פחות טיפולים מאשר לאחר גיל 30.

 

כמובן, שבגילאי 40 פלוס יש יותר מה להכין את העור. חלקנו מתחתנות בגילאים אלה, וחלקנו מלוות את הכלה כאמא, דודה, אחות וכו'. הכנת העור לאירוע חשובה לא רק לכלה אלא לכל נשות המשפחה המלוות אותה. גם הן רוצות וצריכות לבלוט, להיראות נהדר באולם ובתמונות...

 

אז איך נבטיח מראה עור מושלם ביום החתונה?

 

יש לדאוג לליווי מקצועי והתאמה מקצועית של תכשירים באמצעות קוסמטיקאית. הקוסמטיקאית למדה לאבחן את העור נכון ולשפר את מראהו. האבחון ניתן חינם, בכל הקליניקות הקוסמטיות. והוא חשוב ביותר כדי לקבוע תוכנית פעולה. תוכנית כזאת לא חייבת להיות יקרה או מטריחה, מבחינת שגרת הטיפוח. היא כן חייבת להיות מדויקת. והיא תהיה, כיוון שהיא נעשתה ע"י אשת מקצוע.

 

קבעת מועד לחתונה? בעוד כחצי שנה? זה הזמן לקבוע אבחון עור מקצועי. בעיות מסוימות - אם זה כתמים, אקנה, חטטים ועוד - מצריכים כמה חודשי היערכות לפני האירוע. כך שלאירוע תגיעי עם עור חלק ויפה. כשעומד לרשותנו מספיק זמן, אנו יכולים לעבוד נכון, בצורה לא מגרה, ולאזן את העור. לנקז קומדונים או שומנים, להבהיר כתמים, לשפר חטטים, להפוך את העור לחיוני וקורן יותר, ואף לטפל בסימני הגיל. ככל שתגיעי לאבחון מוקדם יותר, כך תבטיחי לעצמך תוצאות משביעות רצון ועור יפה. הקוסמטיקאית תצייד אותך בתכשיר או בתכשירים הנכונים, תקבע איתך מפגשי ביקורת קצרים כדי לעקוב אחר השיפור במצב העור, ולעיתים גם ייעשה טיפול אחד או יותר במכון. הכל לפי מצב העור.

 

טיפ: לפני אירועים, לעיתים יש סטרס (מתח) והוא נותן את אותותיו על מראה העור. לעיתים זה מתבטא בפצעים שמתפרצים, בסימני עייפות..  כדאי לשמור על רוח טובה ועל שיגרת טיפוח נכונה, כדי לא להגיע למצבים האלה. גם אם זה קרה, אל דאגה: בטיפול מקצועי ונכון זה ישתפר.

 

אז מתי כדאי להגיע לקוסמטיקאית?

ככל שתגיעי מוקדם יותר, יהיה טוב יותר. מייד כשנקבע תאריך החתונה, מומלץ להגיע ליעוץ הראשוני. "מה יש לטפל בעור חצי שנה לפני החתונה", את שואלת? ...  פעמים רבות אכן אין מה לטפל. בפרט אם עורך יפה וגילך צעיר.

במקרה זה, יתבצע אבחון עור מקצועי (חינם), תקבלי המלצות להתנהלות עד לאירוע, ייקבע לך מועד לטיפול סמוך יותר ליום החתונה ואולי תקבלי בינתיים תכשיר מתאים כדי לשפר עוד את מראה העור כדי שייראה מושלם ביום האירוע.  לפעמים, גם בעורות צעירים יש מה לתקן: פצעונים, קומדונים, כתמים, נקבוביות פעורות, חטטים... כל המצבים האלה מצריכים כמה חודשי טיפול כדי להגיע לחתונה עם עור מושלם. ואם אכן הגעת בזמן, את ברת מזל: את תיראי מושלם!

 

טיפים של יופי לכלה

 

* מרחי קרם לחות, בוקר וערב, כולל על אזור העיניים. התחילי בכך לפחות חודש לפני האירוע, במידה ואינך רגילה למרוח קרם לחות. זאת, כדי שהעור יהיה רך וחלק והאיפור יישב עליו יפה.  כשהעור יבש, המייק אפ לא נמרח טוב ואף יכול להדגיש את היובש.

* עיצוב הגבות ומריטת שפם- ייעשו לכל המאוחר 3-4 ימים לפני האירוע,  רצוי שבוע לפני. בחרי במריטה ולא בשעווה. שעווה יכולה להותיר אדמומיות או גירוי.

* הימנעי משיזוף ממושך בשמש לפחות שבוע לפני האירוע. מראה "שרוף" של העור ואיכות העור לאחר החשיפה - אינם מחמיאים לו. גם האיפור לא ייראה יפה מספיק.

* בשבועיים שלפני האירוע אל תאמצי מוצרי טיפוח חדשים שעורך איננו מכיר. לעיתים יכולה להיווצר רגישות או תגובה אלרגית למוצר, והתוצאה היא אדמומיות ו/או נפיחות. יש הממליצים גם לא להחליף מרכך כביסה/אבקת כביסה ולא להחליף גלולות - מאותה סיבה: תגובות שאינן צפויות.

* כשבועיים לפני האירוע לפחות, השתמשי בשפתון מרכך לשפתיים, בפרט אם מדי פעם שפתייך יבשות.

* חשוב להסיר היטב את האיפור לפני השינה ולנקות את העור. העצה הזאת נכונה תמיד, אך כדאי להקפיד על כך בשבועיים שלפני החתונה. הסרת האיפור והניקוי יעזרו לעור לתפקד היטב בשעות הלילה, בהן הוא נח ומשקם את עצמו. הוא ייראה בבוקר בריא וקורן יותר. קל יותר לאפר עור שנח והתחדש בשעות הלילה.

* רוצה להסיר שיער מאזורי הפנים? עשי זאת שבוע לפני החתונה. לאחר ההסרה העור יכול להיות רגיש או אדמומי ולעיתים עלולים לצוץ פצעונים לזמן קצר. במהלך השבוע הזה יוכל העור להירגע ולחזור לעצמו.

* השתמשי בתכשיר פילינג קריסטלים, אחת ליום או ליומיים, במהלך השבועיים שלפני האירוע. תכשיר כזה מכיל קריסטלים זעירים המאפשרים להחליק את העור ולהסיר תאי עור מתים. לאחר העיסוי ושטיפת התכשיר, העור נותר חלק כמשי, נעים למגע והאיפור נראה עליו מושלם.

* השתמשי בלחות המעניקה זוהר וברק, כבסיס לאיפור. הלחות GLOW של ביופור מכילה חלקיקי זוהר המשתלבים בעור, מעניקים מראה מואר וקורן, ונראים גם מבעד למייק אפ. זהו אפקט דמוי "שימר" על כל הפנים, הצואר והמחשוף.

* רוצה גוון עור שזוף ויפה לחתונה? לא מומלץ ללכת למכונת שיזוף או להשתזף בים. אפשר לקבל גוון יפה ואחיד לכל חלקי הגוף בטיפול הנקרא "שיזוף בהתזה". תוצאת הטיפול מחזיקה כשבוע. בטיפול זה מותז פיגמנט בגוון שמתאים לך. יש הבוחרות לעשות את הטיפול רק על הגוף ללא אזור הפנים, ובפנים להגיע לגוון הנכון באמצעות איפור. ביום האירוע, השמלה הלבנה תבלוט על רקע הגוון היפה. מומלץ לבחור בגוון עדין ולא כהה מדיי. יש לעשות טיפול ניסיון חודש-חודשיים לפני כן.  הטיפול המכין לאירוע עצמו יהיה ביום שלפני. 

 

מדוע חשוב שיהיה לך ליווי מקצועי עד לחופה?

 

לקוסמטיקאית יש ידע רב אודות הדרכים לשפר את מראה העור. היא יודעת להתבונן בעור פנייך, לבדוק אותו מתחת למנורה מיוחדת ולהבין מה קורה בו, מה ניתן לשיפור ואיך. היא יודעת מה התוצאה האפשרית של כל מיני פעולות אותן תרצי לעשות ותדע לייעץ לך איך להתנהל נכון. איך לא לקלקל. היא תעמוד לרשותך כל הזמן בשאלות והתיעצויות, גם בין המפגשים. היא למעשה תהיה אחראית על מראה עורך מרגע שנפגשתן, ועד ליום הגדול. לעיתים המתח יכול לתת את אותותיו ויכול לצוץ פצעון או פריחה. הקוסמטיקאית שלך מכירה את התופעות הללו ויודעת לתת מענה מהיר. היא ליוותה כלות רבות ליום חתונתן ומכירה היטב את החוויה שאת עומדת לעבור. כשאת בוחרת לך קוסמטיקאית שתלווה אותך עד לחופה,  את יכולה להיות רגועה. את מבטיחה לעצמך את המראה המושלם שתמיד רצית ליום החתונה.

 

טיפים לאמא של הכלה

 

אם את אמא, דודה או סבתא, גם את נמצאת במרכז האירוע. את תרצי להיראות במיטבך בתמונות, ולהרגיש כל הערב רעננה, זוהרת ועם נוכחות.

המראה שלך יושפע בעיקר ממצב העור. על עור מטופח האיפור ייראה מושלם, אחיד ומחמיא. גם השמלה תחמיא לך הרבה יותר כשעורך נפלא. כיצד דואגים לעור יפה ביום החשוב?

 מגילאי 40 ואילך, סימני הגיל ניכרים יותר בעור. הוא פחות חיוני, פחות חלק, ישנם קמטוטים או אף קמטים, כתמים וחוסר אחידות בגוון. הגוון הופך מוורדרד לצהבהב/אפרפר. העור פחות מוצק. לא תמיד השינויים האלה נראים קריטיים בעינינו, אבל לפעמים אנו רוצות להיראות באמת יפה, להיות כוכבות ליום אחד.. כמו למשל כשאנו מלוות את הבת לחופה.

 

סימני הגיל ניתנים לשיפור יפה, אבל זה לא קורה בשבוע אחד... חשוב להיערך מספר חודשים מראש. בתוך מספר חודשים נוכל להשיג תוצאה אידיאלית. מה נוכל לעשות לטובת העור בחודשים האלה?

 

חשוב להבין, שעבור כל אשה תוכנית הטיפול תהיה אחרת. את תוכנית הטיפול תקבע קוסמטיקאית, שהתמחתה בהכנת העור לאירועים. תוכנית הטיפול תיקח בחשבון את שיגרת הטיפוח שלך, את רמת החשיפה שלך לשמש, הרגלים ותחביבים, גוון העור ותכונות העור, נתונים הגנטיים ורפואיים, וגם - הציפיות שלך.

 

כשעומדים לרשותנו מספר חודשים מראש, אפשר לבנות תוכנית טיפול מושלמת בהתאם למצב עורך. תוכנית כזאת יכולה לכלול: סדרת טיפולי מזותרפיה, או סדרת פילינגים, סדרת טיפולים בטכנולוגיה (IPL, גלי רדיו ועוד), ושימוש בתכשיר או תכשירים נכונים בבית. נשמע מסובך? במציאות זה פשוט בהרבה. שגרת טיפוח נכונה לא חייבת להיות יקרה או קשה לביצוע. היא משתלבת בחייך הרגילים באופן שאת כמעט לא מרגישה בה. מה שכן מורגש, די מהר, הוא השינוי לטובה בעור... הוא יהפוך לחיוני, קורן, חלק יותר וצעיר יותר למראה.

 

צובעת את שיערך?

 

מומלץ לעשות זאת כ-3 שבועות לפני האירוע כדי שהצבע ייראה טבעי באותו היום. אלא אם כן שיער לבן צומח בקצב מהיר יחסית, ואז כדאי להתייעץ עם הספר.

 

לא רגילה להשתמש בתכשירי טיפוח?

 

כדאי להתחיל כבר עכשיו, ולפחות חודשיים מראש, בשימוש בקרם לחות איכותי. הקוסמטיקאית יודעת להתאים לכל עור את הלחות הנכונה, כך שירגיש רווי ורענן. גם אם השינוי היחידי שתעשי יהיה שימוש בלחות מתאימה - כבר תשיגי שיפור במראה עורך. והאיפור יחמיא לו יותר. כמובן, שאם תאמצי את התכשירים הנכונים לחידוש העור - תראי שינוי ניכר במראה פנייך.

 

בטיפול נכון ומותאם אישית, עד יום החתונה, את תהפכי בהדרגה את עורך ליפה בהרבה. ואולי... אולי תתאהבי במראה החדש שלך ותחליטי שמעכשיו את שומרת על שגרת טיפול נכונה בעור ונראית 10-15 שנה צעירה מגילך :)

 

ביופור - איתך עד ליום הגדול

 

ביופור הנה חברה לקוסמטיקה פרא רפואית, מהמובילות בארץ. היא קיימת כעשור והכשירה עד כה אלפי קוסמטיקאיות מכל הארץ לעבוד עם תכשיריה הפעילים. ביופור פיתחה שיטה להכנת העור לאירוע - בכל משך זמן העומד לרשותך ובכל מצב עור איתו הגעת. התכשירים הפעילים ניתנים להשגה אך ורק במכוני קוסמטיקה, לאחר אבחון מקצועי. הם מחייבים התאמה אישית, וגם מעקב אחר השימוש. תוצאות השימוש בתכשירים נראות כבר בשבוע הראשון. הן הולכות ומתעצמות ככל שעובר הזמן. אין מטופלת שלא רואה שינוי!

 

 

תכשירים מומלצים במיוחד

 

רניו - תכשיר לחידוש העור, מיצוק, הגברת הברק, עידון של קמטוטים, גוון אחיד ושיפור בסימני הגיל. מחליק את מרקם העור וגורם לאיפור להיראות יפה ואחיד.  מתאים לגילאי 38 ואילך.

ברייט/לקטופיל - תכשיר לצמצום נקבוביות פעורות, החלקת מרקם העור, הגברת החיוניות, טיפול בכתמי עור.

סקין בראש - פילינג קריסטלים. משייף בעדינות את העור, מסיר תאים מתים וחושף עור רענן וחלק יותר, נעים כמשי. משפר את מראה האיפור הנמרח אחריו.

גלואו - לחות עם חלקיקים זוהרים. מעניקה ברק יפה לעור - אפקט דמוי שימר. בולט גם מבעד למייק אפ. ניתן לשימוש על הפנים, צואר ומחשוף. הברק נותר שעות ארוכות, עד לשטיפת העור.

סקין אקטיב - תכשיר לחותי פעיל ומשקם. מרכך את העור, מרווה אותו ומעניק הזנה עמוקה. העור מרגיש רענן וחיוני לאורך שעות ארוכות. מעולה לעור נורמלי עד יבש. מצוין לפני איפור.

**

תכשירים נוספים ויעודיים להכנת העור לאירוע - יותאמו לך אישית על פי נתוני העור

**

ולא פחות חשוב.. שמחה ורוגע משפיעים לטובה על עור פנייך.

שיהיה במזל טוב!

צור קשר